Jerzy Buczyński

Hej! Moją przygodę z iluzją rozpocząłem w roku 1996. Od tego czasu nagrałem największe magiczne show w historii polskiej telewizji – program „Magicy z ulicy” w telewizji Polsat, stworzyłem dziesiątki magicznych efektów dla teatrów, zdobyłem nagrody w wielu konkursach. Dziś prowadzę pokazy iluzji kontaktowej by moi widzowie mogli brać w nich udział na scenie oraz szkolę z tworzenia wystąpień publicznych z elementami projektowania wspomnień odbiorców.

Szkolenia z wystąpień publicznych

Sekrety wystąpień publicznych

Szkolenie „Sekrety wystąpień publicznych” to synteza ponad 25 lat obecności na scenie. Poznasz i krok po kroku przećwiczysz techniki pozwalające na precyzyjne zaplanowanie co i w jaki sposób z Twojego wystąpienia zapamięta i skojarzy odbiorca. Jedyne takie szkolenie na rynku, które wyciąga i przekazuje naukową esencję 25 lat praktyki scenicznej, przekazywane przez zawodowego iluzjonistę – człowieka, który sugestiami zajmuje się dosłownie całe dorosłe życie.

Moduł I – Wizerunek sceniczny

Dopasowanie stroju
Pierwsze wrażenie jest kluczowo ważne. To od niego zależy czy nasze sugestie zostaną przyjęte przez odbiorców, a marka uznana za godną zaufania.

Ruch ogólny
Wejście na scenę, zejście z niej oraz właściwy ruch podczas wystąpienia zadecyduje o tym czy nasi odbiorcy poczują, że przemawiamy do nich.

Gestykulacja
Rzemiosło nazywane sztuką. To dzięki gestykulacji przekonamy widzów by podążali za naszą myślą. Sprawimy, że uznają nasz punkt widzenia za swój oraz przyjmą nasze argumenty.

Moduł II – Emisja głosu

Nie wystarczy mówić wyraźnie by porwać tłum. Emisję głosu należy wyćwiczyć, zaplanować i wykorzystać do sterowania energią sali. Właściwa emisja pozwoli nam wyciszyć szepty i przyciągnąć wzrok. Treść przepłynie tylko wtedy gdy słuchacze ją usłyszą, gestykulacja zadziała tylko wtedy gdy widzowie ją zobaczą.

Moduł III – Konstrukcja wystąpień

W tym module przyglądamy się wypowiedzi pod kątem skutku i przez pryzmat konstrukcji mózgu. Zaplanujemy emocje, które poczują odbiorcy, sugestie które odbiorą oraz wspomnienia które zapamiętają. Dopiero na koniec nałożymy treść.
Tak zaprojektowane wystąpienie będzie lepsze i skuteczniejsze od wszystkich, które zostały zaplanowane odwrotnie.

Moduł IV – Magia sugestii

Kiedy już mamy wszystkie elementy musimy je połączyć w ten sposób by powstała spójna konstrukcja. Każdy brak może rozproszyć uwagę i wpłynąć na efekt końcowy. Właściwa kompozycja zaprogramuje w odbiorcach przekazywane sugestie i skojarzenia pod postacią wspomnień.

Pełne szkolenie składa się z czterech modułów trwających 100 minut każdy.

Wersje szkolenia:

  1. Całość – 4 x 100 minut.
  2. Dowolnie wybrany moduł – 100 minut.
  3. Szkolenie poszerzone o dogłębną analizę oraz studium przypadku. Podczas tej wersji nie tylko poznajemy techniki, ale również przygotowujemy się do konkretnego wystąpienia. Szkolenie trwa 4 x 150 minut.
  4. Konsultacje indywidualne. Spotykamy się i pracujemy nad konkretnym wystąpieniem. Czas ustalamy indywidualnie.
Scroll to Top