Jerzy Buczyński

Hej! Moją przygodę z iluzją rozpocząłem w roku 1996. Od tego czasu nagrałem największe magiczne show w historii polskiej telewizji – program „Magicy z ulicy” w telewizji Polsat, stworzyłem dziesiątki magicznych efektów dla teatrów, zdobyłem nagrody w wielu konkursach. Dziś prowadzę pokazy iluzji kontaktowej by moi widzowie mogli brać w nich udział na scenie oraz szkolę z tworzenia wystąpień publicznych z elementami projektowania wspomnień odbiorców.

Magiczne zestawy

Tworzę magiczne zestawy. Mogę stworzyć dla Twojej firmy drobne upominki na potrzeby targów lub eleganckie, magiczne prezenty dla wybranych klientów. Wspólnie ustalimy design oraz zawartość, a ja dostarczę do Ciebie gotowy produkt.

Magia od podszewki

„Magia od podszewki” to zestaw 36 trików od których sam zacząłem moją przygodę z iluzją. Zestaw zawiera rekwizyty potrzebne do wykonania numerów – w tym dukaty, specjalną chustę czy talię trikowych kart – oraz czytelną instrukcję z dokładnymi opisami ilustrowanymi zdjęciami moich dłoni by precyzyjnie objaśnić każdy ruch. Zestaw zawiera triki o zróżnicowanym poziomie trudności i jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 14 lat. Do nabycia w Internecie oraz najlepszych sklepach stacjonarnych.
Kup teraz!

„Magia dla najmłodszych” to zestaw 10 trików typu „samograj”. To znaczy, że czarować można niemal od razu po otworzeniu pudełka. Instrukcja jest obrazkowa, więc mogą z niej skorzystać nawet dzieci które są na etapie nauki czytania. Zestaw zawiera rekwizyty potrzebne do wykonania trików. Mechanika numerów jest prosta, natomiast wywoływane efekty iluzjonistyczne mogą być zaskakujące również dla dorosłych. Zestaw zawiera łatwe do opanowania triki i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Do nabycia w Internecie oraz najlepszych sklepach stacjonarnych.
Kup teraz!

Scroll to Top